Kan inte nå servern
 
80 föremål
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
1d 16 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 15 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
21 tim 15m
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.