40 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 3 tim
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
6d 4 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Alberius, vas, glas, ariel,  Orrefors.
3d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
4d
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK