263 föremål
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 3 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 4 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 1 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 1 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 1 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
5d 20 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
6d
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK