Kan inte nå servern
 
20 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
6d 9 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
2d 11 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
7 tim 22m
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.