Kan inte nå servern
 
25 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 18 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
16 tim 58m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.