Kan inte nå servern
 
76 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 22 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 951 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 1 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 21 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
2d 2 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.