Kan inte nå servern
 
97 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4d
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
2d
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 20 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
20 tim 49m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
19 tim 29m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.