98 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1 tim 18m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2 tim 40m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
4d
Soffbord, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 2 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 5 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 5 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
6d
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK