Kan inte nå servern
 
347 föremål
Pall, 1900-tal.
19 tim 25m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 16 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 21 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
22 tim 31m
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
19 tim 29m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 19 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 19 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 17 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 18 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 22 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
20 tim 35m
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
3d 15 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 15 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
20 tim 47m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
2d 21 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
20 tim 13m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
4d 17 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 18 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d 20 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 20 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
18 tim 23m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 19 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.