Kan inte nå servern
 
413 föremål
Mulberry, plånbok.
16 tim 51m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggskåp, allmoge.
6d 15 tim
Väggskåp, allmoge.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
5d 16 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
5d 15 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dior collier i guld metall.
5d 16 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
3d 15 tim
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
3d 18 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
16 tim 43m
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
1 258 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
18 tim 41m
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
3d 19 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 19 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 15 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
3d 18 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.