340 föremål
Uno Vallman, Fiskeläge.
3d 1 tim
Uno Vallman, Fiskeläge.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1d 21 tim
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helga Henschen, väggskulptur.
1d
Helga Henschen, väggskulptur.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
5d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
2d 2 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, ett par, Johanson Design.
6m 30s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
5d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
1 tim 40m
2 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, weekendbag, "Keepall 60", 1989.
5d
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
3d 20 tim
29 234 SEK
Utropspris
80 000 SEK