263 föremål
Elin Källman, "Lola".
6d 18 tim
Elin Källman, "Lola".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
15 tim 58m
Bottega Veneta, plånbok.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d 19 tim
Uno Vallman, utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
21 tim 23m
Uno Vallman, Fiskeläge.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 18 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 21 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 16 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
16 tim 23m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK