Kan inte nå servern
 
336 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 9 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
4d 8 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
5d 10 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
3d 8 tim
Väggskåp, allmoge.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, plånbok.
5d 6 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
2d 9 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
2d 8 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
2d 8 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 9 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dior collier i guld metall.
2d 9 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
11 tim 53m
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
8 tim 23m
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
3d 6 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
10 tim 29m
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
12 tim 25m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 12 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
2d 11 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
4d 12 tim
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
6d 10 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
6d 10 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 8 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
5d 6 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
11 tim 43m
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.