Kan inte nå servern
 
339 föremål
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 12 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge.
6d 16 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
5d 12 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 12 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
5d 12 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 14 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 14 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
5d 15 tim
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Under paraplyt".
5d 16 tim
Linn Fernström, "Under paraplyt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
5d 16 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 10 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 10 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
4d 10 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 11 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 11 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 10 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.