Kan inte nå servern
 
345 föremål
Alf Wallander, "Danslektion".
7d 6 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 23 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
6d
John Kleckner, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Willem Boy, kopia efter, "Gustav Vasa" (1496-1560).
6d
Willem Boy, kopia efter, "Gustav Vasa" (1496-1560).
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 1 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 46 mm.
5d 1 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 1 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
3d 22 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 23 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.