Kan inte nå servern
 
263 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
6d 12 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
9 tim 48m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 10 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 12 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 15 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 15 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.