Kan inte nå servern
 
339 föremål
Bord sent 1900-tal.
11 tim 12m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 11 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 8 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 5 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 5 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 5 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
9 tim 54m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 9 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
9 tim 6m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 9 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.