Kan inte nå servern
 
283 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 5 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 1 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 3 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 4 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 1 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 5 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 7 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.