337 föremål
Otto Hesselbom, Månsken.
23 tim 13m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
23 tim 59m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
29m 7s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 1 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2 tim 41m
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Märklin, Tåganläggning, Skala Z.
27m 7s
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2 tim 37m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK