339 föremål
Otto Hesselbom, Månsken.
9 tim 12m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
12 tim 16m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
9 tim 58m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 10 tim
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 11 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 9 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 6 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
13 tim 8m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 10 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
5d 12 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK