347 föremål
Pall, omkring 1900.
8 tim 1m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
6 tim 29m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 7 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
5d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
7 tim 9m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
3d 4 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 7 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 11 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d 8 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 9 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
10 tim 57m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 9 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
10 tim 53m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK