332 föremål
Otto Hesselbom, Månsken.
22 tim 21m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
23 tim 7m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1 tim 49m
Soffbord, ett par, Minotti.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 22 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 19 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
5d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 2 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 23 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 2 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1 tim 45m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK