440 föremål
Pall, omkring 1900.
20 tim 4m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
18 tim 32m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 19 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
19 tim 12m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
3d 16 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
2d 22 tim
Tapio Soukka, Komposition.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 23 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
5d 20 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
5d 20 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d 20 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 21 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK