Kan inte nå servern
 
425 föremål
Pall, omkring 1900.
22 tim 17m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
20 tim 45m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 21 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 22 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
21 tim 25m
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
3d 18 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
3d
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 21 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 1 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
5d 22 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.