Kan inte nå servern
 
343 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
6d 1 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 3 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska.
23 tim 45m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1 tim 23m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 3 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
4d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 21 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Rosewood Avenue".
1d
Louis Vuitton, väska, "Rosewood Avenue".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, weekendbag.
1 tim 9m
Burberry, weekendbag.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Clemence", 2016.
3d
Louis Vuitton, plånbok, "Clemence", 2016.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
21 tim 15m
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 2 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.