426 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 22 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
820 EUR
Utropspris
800 EUR
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 18 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
4d 19 tim
35 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
3d 18 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
3d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
2d 20 tim
Elin Källman, "Lola".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 19 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 23 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 18 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
2d 22 tim
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
1d 17 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 20 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Allan Egnell, En karoliner i strid.
4d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK