450 föremål
Pall, omkring 1900.
1 tim 25m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
33m 3s
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
1d
55 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 2 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 21 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
2d 3 tim
Tapio Soukka, Komposition.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 4 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
5d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
5d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d 2 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
4 tim 21m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 2 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK