428 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d 10 tim
1 750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 11 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
820 EUR
Utropspris
800 EUR
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 7 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
4d 8 tim
35 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
6d 8 tim
Balenciaga, väska "City".
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
1d 8 tim
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
3d 7 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
3d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
2d 9 tim
Elin Källman, "Lola".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 12 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 8 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 7 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
2d 11 tim
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
1d 6 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 9 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 9 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR