445 föremål
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
7d
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
11m 29s
Soffbord, ett par, Minotti.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
20 tim 43m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, brosch,
5d
Chanel, brosch,
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
23 tim 47m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
21 tim 29m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 22 tim
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1m 29s
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 22 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
2d 17 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
1d 23 tim
Tapio Soukka, Komposition.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
4d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
4d 21 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 22 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Lars Jonsson, Två fåglar.
4d 21 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
220 EUR
Utropspris
300 EUR