437 föremål
Otto Hesselbom, Månsken.
13 tim 50m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
16 tim 54m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
14 tim 36m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 15 tim
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 15 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
2d 10 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
1d 16 tim
Tapio Soukka, Komposition.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 14 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
4d 14 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
4d 14 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 15 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK