Kan inte nå servern
 
487 föremål
Loewe, väska, "Hammock".
6 tim 33m
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Vägghängskåp daterat 1847 Skåne.
5 tim 57m
Vägghängskåp daterat 1847 Skåne.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
5 tim 41m
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 7 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
4 tim 4m
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
10 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 3 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
3d 5 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
5 tim 39m
Piedestal omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6 tim 25m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Gallerimatta, Bidjar ca  400 x 85 cm.
1d 8 tim
Gallerimatta, Bidjar ca 400 x 85 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
6 tim 23m
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 5 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
5d 9 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Pall, omkring 1900.
3d 7 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chaise longue, George IV, 1800-tal.
6d 5 tim
Chaise longue, George IV, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.