464 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
2d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
3d 18 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
800 EUR
Utropspris
800 EUR
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 14 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
17 tim 17m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 15 tim
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 14 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
17 tim 3m
Takashi Naraha, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
3d 16 tim
Elin Källman, "Lola".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
3d 18 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Golvlampa, 1960-tal.
3d 15 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d 19 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 15 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
18 tim 15m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
3d 16 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Allan Egnell, En karoliner i strid.
5d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
2d 13 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR