Kan inte nå servern
 
516 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
55m 1s
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
2 tim 55m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Pall, omkring 1900.
2d
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
20 tim 41m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 23 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
23 tim 57m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Bidjar ca  400 x 85 cm.
2 tim 5m
Gallerimatta, Bidjar ca 400 x 85 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
4d 2 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
4d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1 tim 20m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.