Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

136 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
22 tim 49m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
22 tim 53m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
21 tim 3m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 19 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK