Möbler

89 föremål
Pall, omkring 1900.
1d 22 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
22 tim 6m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
7d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 22 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 23 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 1 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 22 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
4d
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 22 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 20 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 21 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 23 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 1 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 1 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK