Möbler

68 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 6 tim
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, modern tillverkning.
3 tim 18m
Spegel, modern tillverkning.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 9 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 5 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
3 tim 32m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
4 tim
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 6 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 5 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3 tim 54m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK