Möbler

96 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
5 tim 38m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
6 tim 36m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 5 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 6 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 6 tim
Pall, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 8 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 9 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 6 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 5 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 9 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 3 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 4 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 4 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK