Möbler

94 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
23 tim 34m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
1d
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 23 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
3d
Pall, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 2 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
4d
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d
Soffbord, 1960-/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 23 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 3 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK