Kan inte nå servern
 
440 föremål
Pall, 1900-tal.
14 tim 52m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 12 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 17 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 16 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
17 tim 58m
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
14 tim 56m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 14 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 14 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 12 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 13 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 18 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
16 tim 2m
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
3d 10 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 10 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
6d 13 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
16 tim 14m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
2d 16 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
15 tim 40m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
4d 13 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 14 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 16 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d 15 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
13 tim 50m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 14 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.