Kan inte nå servern
 
112 föremål
Aares Salli, Vinterlandskap.
4d 1 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
4d 3 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d 3 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2d 21 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
7d 2 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
2d 22 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
3 tim 11m
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
2d 22 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
4d 1 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
4d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
2d 3 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
95 EUR
Utropspris
200 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
2d 22 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.