Kan inte nå servern
 
106 föremål
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 7 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 8 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Päivi Lempinen, Tält.
1d 3 tim
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
1d 4 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d 9 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
4d 9 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 9 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
5d 8 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
600 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
1d 4 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 4 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
2d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
9 tim 20m
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
200 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
2d 9 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
1d 4 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.