Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
101 föremål
Kaapo Wirtanen, Landskap.
1d 6 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
1d 7 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
4d 7 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
3 tim 38m
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
3d 8 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2 tim 56m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
5d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
4d 7 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
260 EUR
Utropspris
600 EUR
Päivi Lempinen, Tält.
2 tim 48m
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
200 EUR
Gucci, väska.
1d 6 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
3 tim 32m
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
3d 8 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
400 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
1d 8 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
870 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 8 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
3 tim 15m
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1d 8 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 250 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.