Kan inte nå servern
 
47 föremål
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 17 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
5d 21 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
5d 22 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 17 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Brita Heilimo, Krabbor.
17 tim 36m
Brita Heilimo, Krabbor.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
5d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
1d 22 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
5d 21 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
5d 22 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
17 tim 27m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
4d 17 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
17 tim 24m
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
17 tim 39m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
4d 17 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.