Kan inte nå servern
 
55 föremål
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 19 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kristian Krokfors, "Grå stad".
4d
Kristian Krokfors, "Grå stad".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 19 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
4d 20 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
19 tim 38m
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
4d
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
200 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
19 tim 41m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
5d 23 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
4d 20 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Gucci, väska.
5d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
5d 23 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
2d
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Brita Heilimo, Krabbor.
19 tim 50m
Brita Heilimo, Krabbor.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
6d
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
19 tim 53m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
3d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.