Kan inte nå servern
 
106 föremål
Päivi Lempinen, Tält.
1d 6 tim
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
2d 10 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
2d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 10 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 11 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
1d 7 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
12 tim 6m
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
200 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
1d 7 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
300 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
1d 7 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 6 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d 12 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
4d 12 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
5d 11 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
6d 11 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
2d 12 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 12 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
820 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.