Kan inte nå servern
 
109 föremål
Aares Salli, Vinterlandskap.
3d 13 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
3d 13 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2d 9 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
2d 9 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
3d 13 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
2d 9 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
5d 14 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
5d 14 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
2d 9 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
6d 13 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
7d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
3d 14 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
3d 14 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.