339 föremål
Bord, 1950-tal.
2d 8 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
11 tim 55m
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
5d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 11 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 6 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
13 tim 1m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
6d 13 tim
Stol, allmoge.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, halsband, 1991.
5d 9 tim
Céline, halsband, 1991.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, funkis, 1930-tal.
3d 8 tim
Golvlampa, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 12 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 11 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
2d 9 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK