352 föremål
Bord, 1950-tal.
2d 19 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
23 tim 47m
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 23 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
7d 1 tim
Stol, allmoge.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 7m
Taklampa, 1900-talets mitt.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 23 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK