338 föremål
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
4 tim 28m
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
6d 4 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
7d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4d 4 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
2d 5 tim
Dior collier i guld metall.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
9 tim 12m
Dunhill tändare.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 7 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
6d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Bidjar ca  400 x 85 cm.
4d 7 tim
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
4d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
2d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
9 tim 20m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK