Kan inte nå servern
 
339 föremål
Alf Wallander, "Danslektion".
5d 15 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 8 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 8 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
1d 14 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 10 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 8 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
15 tim 7m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 9 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 15 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
14 tim 55m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 15 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 14 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
13 tim 49m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 11 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
5d 11 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, halsband, 1991.
5d 11 tim
Céline, halsband, 1991.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 12 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 8 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.