Kan inte nå servern
 
327 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 17 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
2d 17 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
2d 17 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
3d 15 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.