339 föremål
Bord sent 1900-tal.
12 tim 7m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 12 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 11 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 10 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 8 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 8 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 6 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
2d 8 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK