323 föremål
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
3d 18 tim
29 234 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
1d 20 tim
15 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
2d 17 tim
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
13 tim 44m
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
2d 18 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
1d 21 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 18 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
5d 21 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 23 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
5d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
1d
Bageriskylt, omkring 1900.
3 110 SEK
Utropspris
3 000 SEK