Kan inte nå servern
 
339 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 6 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 7 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 8 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, 46 mm.
3d 4 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
5d 10 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 4 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
7 tim 13m
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
6 tim 27m
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
7 tim 1m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
4d 4 tim
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.