Kan inte nå servern
 
339 föremål
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
6 tim 10m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
6 tim 28m
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
6 tim 48m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
6 tim 54m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
7 tim 2m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
7 tim 14m
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
7 tim 38m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
7 tim 50m
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
8 tim 26m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
9 tim 32m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
9 tim 44m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 6 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 6 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 7 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 7 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 7 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
1d 8 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 9 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 10 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 10 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 2 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 2 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 2 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 4 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 4 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.