Kan inte nå servern
 
77 föremål
Damien Hirst, "Forever" (small).
3 tim 8m
Damien Hirst, "Forever" (small).
Aktuellt bud
799 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 5 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 5 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Jean (Hans) Arp, Komposition.
1d
Jean (Hans) Arp, Komposition.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
500 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
2d
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
5 tim 36m
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Alpo Jaakola, Ansikte.
5 tim 34m
Alpo Jaakola, Ansikte.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
1 tim 6m
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
3d 5 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
1d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
2d
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
5d 5 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
200 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
2d
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Päivi Lempinen, Tält.
6d
Päivi Lempinen, Tält.
Inga bud
Utropspris
200 EUR
Brita Heilimo, Krabbor.
2d
Brita Heilimo, Krabbor.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.