Kan inte nå servern
 
74 föremål
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
4d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 1 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 20 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Jean (Hans) Arp, Komposition.
20 tim 3m
Jean (Hans) Arp, Komposition.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
1 tim 3m
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Alpo Jaakola, Ansikte.
1 tim 1m
Alpo Jaakola, Ansikte.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
6d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
1d 20 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
1d 20 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
3d 1 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 19 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
5d 1 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
200 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.