Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

39 föremål
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 21 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21 tim 59m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
4d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK