Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

37 föremål
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 10 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
11 tim 15m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
7 tim 28m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK