Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

40 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
21 tim 47m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK