Kan inte nå servern
 
471 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 1 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fickur, 46 mm.
4d 23 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
1 tim 44m
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
1d 3 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
500 EUR
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
1d 2 tim
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
1d 2 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 1 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 tim 12m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 23 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Lilja".
7d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 3 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
2d 1 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
1d 4 tim
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Non-Violence Art Project, "Non-Violence".
5d
Non-Violence Art Project, "Non-Violence".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
14m 20s
Linn Fernström, "Flygande pojke".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 22 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 4 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
3d 2 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 2 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.