Kan inte nå servern
 
339 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 2 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d 1 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 21 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 42m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
21 tim 24m
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
2 tim 18m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
18m 28s
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
4d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
3d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
5d
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 2 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Mannen med baggarna inuti".
5d
Linn Fernström, "Mannen med baggarna inuti".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
20 tim 51m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 21 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 20 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
7d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Dunhill, portfölj.
8m 27s
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.