513 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
4d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d 1 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
4d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
4d 23 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 22 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 23 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d
Kuutti Lavonen, "Aeda".
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Armas Mikola, Landskap.
8d 2 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Fickur, 46 mm.
5d 22 tim
Fickur, 46 mm.
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK