Kan inte nå servern
 
464 föremål
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 12 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
5d 17 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 16 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.