487 föremål
Petter Zennström, "Två".
3d 5 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 6 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Reino Viirilä, Bykdag.
4 tim 55m
Reino Viirilä, Bykdag.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Stol, allmoge.
1d 4 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
5d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
3d 8 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
30 EUR
Utropspris
500 EUR
Bord, 1950-tal.
6d 3 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
6d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 8 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
6d 5 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
6d 5 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 6 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Matbord, 1950/60-tal.
6d 4 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK