Kan inte nå servern
 
141 föremål
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 4 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 1 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.