Kan inte nå servern
 
97 föremål
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
6 tim 5m
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
6 tim 11m
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 7 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
5 tim 55m
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
1d 9 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Pauli Partanen, "Five".
5 tim 58m
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
5d 9 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
5d 9 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6 tim 12m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
6 tim 20m
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kullervo Koivisto, Landskap.
5 tim 20m
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
6d 6 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
6d 5 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
4d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.