287 föremål
Matta, Kolyai, 380 x 139 cm.
520 EUR
Utropspris
500 EUR
Serveringsvagn, 1900-talet mitt.
260 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, "Bucket PM", väska.
390 EUR
Utropspris
350 EUR
Fåtölj, 1960-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
550 EUR
Utropspris
800 EUR
TAKLAMPA, modell 925/5 Hyval, 1970-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, haldsuk.
185 EUR
Utropspris
350 EUR
Waltham Watch co., fickur, 51 mm.
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Halsband/Medaljong, 14K guld.
250 EUR
Utropspris
550 EUR
Louis Vuitton, "Lussac", väska.
420 EUR
Utropspris
450 EUR
Kaarlo Vuori, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 14K guld, halvpärlor.
120 EUR
Utropspris
450 EUR
Verner Thomé, akvarell, signerad.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Pärlcollier, odlade pärlor, silver.
180 EUR
Utropspris
800 EUR
Frenca, armbandsur, 33 mm.
120 EUR
Utropspris
400 EUR
Sergei Wlasov, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Ragni Cawén, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
350 EUR
Gucci, ryggsäck.
257 EUR
Utropspris
450 EUR
Golvlampa, mässing, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR