213 föremål
Örhängen, 18K guld och korall.
260 EUR
Utropspris
300 EUR
Torsten Wasastjerna, olja på duk, signerad.
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero von Boehm, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Maria Wiik, akvarell, osignerad.
340 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtölj, vril, 1900-tal.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Céline, "Trio bag", väska.
740 EUR
Utropspris
500 EUR
Hugo Backmansson, olja på duk, signerad.
375 EUR
Utropspris
350 EUR
Jyrki Mustonen, olja på duk, signerad.
60 EUR
Utropspris
300 EUR
Halsband, 14K guld och turkoser.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Erik Höglund, skål, Boda 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, "Noé", väska.
680 EUR
Utropspris
650 EUR
Raija Nokkala, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstäver, 16 st, sannolikt 1950-60-tal.
290 EUR
Utropspris
400 EUR
Ragnar Ekelund, olja på duk, signerad.
500 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring, 20K guld och diamanter ca 0.17 ct tot.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Olli Joki, olja på duk, signerad.
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, sterlingsilver. Lapponia 2011.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Alma", väska.
220 EUR
Utropspris
500 EUR
Halsband, 14K guld. Pirkan Kulta, Tammerfors.
800 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Fickur, 32 mm.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Pallar, 3 st, 1980-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, "Shopping tote" väska.
420 EUR
Utropspris
550 EUR
Pärlcollier, odlade pärlor, silver.
38 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, akvarell, signerad.
340 EUR
Utropspris
350 EUR
Osmo Rauhala, litografi, signerad.
250 EUR
Utropspris
500 EUR