598 föremål
Hermès, sjal.
321 EUR
Utropspris
400 EUR
Lasse Marttinen, olja på duk, signerad.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragni Cawén, olja på papper, signerad.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
MATTA, Kashmar, ca 395 x 298 cm.
670 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Julpynt, 1900-talets mitt.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Eero Järnefelt, akvarell, ej signerad.
400 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Max Papart, blandteknik, signerad.
170 EUR
Utropspris
550 EUR
ZENITH, armbandsur, 25 mm.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Meri Genetz, olja på dukpannå, signerad.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, "Brazil", sjal.
310 EUR
Utropspris
400 EUR
Ljusstakar, ett par, silver, Åbo 1976.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K guld, diamanter ca 0.45 ct tot.
250 EUR
Utropspris
1 100 EUR
Louis Vuitton, "Pegase 70", resväska.
1 250 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Hugo Backmansson, olja på duk, ej signerad.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
MATTI ALAPOTI, olja på pannå, signerad.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K vit- och gulguld.
100 EUR
Utropspris
350 EUR
JACQUES KUPFERMANN, olja på duk, signerad.
600 EUR
Utropspris
300 EUR
Fickur, 54 mm.
420 EUR
Utropspris
500 EUR
Kirsti Ilvessalo, rya. Ca 179x113 cm.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld, ametister och peridoter.
249 EUR
Utropspris
300 EUR
Heuer, One Button, armbandsur, 32 mm.
520 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Eva Olsoni, olja på dukpannå, signerad.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, "Marmont Velvet", väska.
750 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Olavi Laine, olja på duk, signerad.
260 EUR
Utropspris
350 EUR
Zenith, Defy, 28800, armbandsur, 36 mm.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Chanel, sjal.
410 EUR
Utropspris
300 EUR
Halsband, 14K guld.
420 EUR
Utropspris
700 EUR
Omega, armbandsur, 34 mm.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 14K guld, rosenkvarts. Italien.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Monogram Shawl", sjal.
151 EUR
Utropspris
250 EUR