256 föremål
Zenith, armbandsur, 21 x 30 mm.
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Klädskåp, 1900-talets början.
400 EUR
Utropspris
400 EUR
Göran Malmvall, bord, 1900-talets mitt.
40 EUR
Utropspris
300 EUR
Terry Laakso, olja på pannå, signerad.
95 EUR
Utropspris
300 EUR
Julian Barrow, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Halsband, 14K guld. Unoaerre.
450 EUR
Utropspris
550 EUR
Carlo Malnati, soffbord.
180 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Taklampa 1950-tal.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Lanco, armbandsur, 17 mm.
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Toilettebord, 1950/60-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Antti Lampisuo, olja på pannå, signerad.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
340 EUR
Utropspris
250 EUR
Sideboard, 1940-tal.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 18K guld.
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets slut.
100 EUR
Utropspris
250 EUR