183 föremål
Soffa, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Cedric Johner, Abyss, armbandsur, 39 mm.
1 750 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Smaragdslipad diamant ca 0.54 ct.
700 EUR
Utropspris
850 EUR
Matta, Hereke design, ca 302 x 247 cm.
400 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Briljantslipad diamant, ca 0.29 ct.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Jyrki Mustonen, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Halsband, 14K guld. Finska importstämplar.
1 150 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Bord, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
100 EUR
Ring, 18K guld. Italien.
250 EUR
Utropspris
550 EUR
Armband, 18K vitguld.
1 300 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Örhängen, 14K guld och lapis lazuli.
175 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, "Noé", väska.
520 EUR
Utropspris
650 EUR