329 föremål
Spegel med ram i mosaik, 1900-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
HÅKAN BRUNBERG, olja på duk, signerad.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Soffa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, platina, diamanter ca 0.85 ct totalt.
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Yves Saint Laurent, "Muse Two", väska.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Okänd konstnär, olja på duk, 1800/1900-tal.
420 EUR
Utropspris
600 EUR
Armband, 18K guld, senare 14K guldlås.
560 EUR
Utropspris
700 EUR
Louis Vuitton, "Noé Epi", väska.
600 EUR
Utropspris
600 EUR
MANNERHEIM, tryckbild i ram, 1940-tal.
400 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1950-tal.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14-18K guld, rubiner.
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, "Le Triomphe du Paladin", scarf.
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, scarf.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Olof Hermelin, olja på duk, signerad.
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, "Duplex", väska.
230 EUR
Utropspris
450 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Rosa Liksom, blandteknik, signerad och daterad 2000.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Armband, 14K guld, odlade pärlor.
50 EUR
Utropspris
550 EUR
PAASIKIVI, tryckbild i ram, 1940-tal.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Alma", väska.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ljusstakar, ett par, CG Hallberg, Stockholm 1901 och 1902.
1 150 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Nikolai Lehto, pastell, signerad.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ett örhänge, 14K vitguld, diamant ca 0.20 ct.
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Ljusstakar,2 st, brons, Flandern 1600-tal.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K vitguld, safir.
240 EUR
Utropspris
550 EUR
Dalahästar, 4 st, 1900-talets mitt.
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 35 mm.
360 EUR
Utropspris
300 EUR
Halsband, 18K guld, emalj.
340 EUR
Utropspris
400 EUR
Ljusstakar, 3 st, empire, 1800-talets första hälft.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
G.A. Dahlgren, pokal, silver, Malmö 1913.
135 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljusstake, mässing, Spanien 1600-talets slut.
320 EUR
Utropspris
400 EUR