247 föremål
Golvljusstakar, ett par, mässing, 1900-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K guld. Marski's.
100 EUR
Utropspris
750 EUR
Juhani Palmu, serigrafi, signerad.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
1 850 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Soffa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Fotogenlampa, tidigt 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel och konsol, 1950-tal.
320 EUR
Utropspris
250 EUR
FÅTÖLJER, ett par, 1950-tal.
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Kindjal, M 1914, Ryssland.
270 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
HALSBAND med medaljong, 14K guld.
260 EUR
Utropspris
450 EUR
Briljantslipad diamant, ca. 0.10 ct.
65 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par 1900-talets mitt.
280 EUR
Utropspris
250 EUR
Okänd konstnär 1800-tal, olja på duk.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Karmstolar, ett par, 1920-talets slut.
330 EUR
Utropspris
400 EUR
Longines Conquest, armbandsur, 41 mm.
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Spegel, 1700-tal.
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Arvo Summanen, olja på duk, signerad.
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Stolar, ett par 1800-talets slut.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Berthoud, armbandsur, 35 mm.
280 EUR
Utropspris
250 EUR
Linnepress, 1800-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K vitguld, diamant ca 0.22 ct.
100 EUR
Utropspris
650 EUR
Matta, orientalisk. Ca 220x14. cm.
40 EUR
Utropspris
300 EUR