224 föremål
Kalle Kuutola, gouache, signed and dated -31.
270 EUR
Utropspris
400 EUR
Albert Edelfelt, blandteknik.
1 200 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Skrivställ, Frankrike 1820-1840-tal.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, "Citadine", väska.
130 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Fåtölj, 1900-tal.
521 EUR
Utropspris
500 EUR
Karmstolar, ett par, ca 1820.
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Halsband, 14K guld. Italien.
700 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Wille Salonen, olja på pannå, signerad.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Albert Edelfelt, etsning, signerad.
310 EUR
Utropspris
400 EUR
Brosch, 14K vitguld och odlade pärlor.
220 EUR
Utropspris
350 EUR
Louis Vuitton, "Angara", portfölj.
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Unto Kaipainen, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
350 EUR
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 21 x 30 mm.
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Briljantslipad diamant ca 1.50 ct.
800 EUR
Utropspris
2 900 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Vuitton, "Keepall 60", väska.
550 EUR
Utropspris
700 EUR