Prenumerera på vårt nyhetsbrev

184 föremål
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets slut.
130 EUR
Utropspris
400 EUR
TIINA HEISKA, blandteknik, signerad.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
GUCCI, "Babouska Heart", väska.
35 EUR
Utropspris
350 EUR
PÄLS, Saga Mink, Biber Helsinki.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
LOUIS VUTTON, väska, "Chantilly".
260 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFBORD, tidigt 2000-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
OMEGA Geneve, armbandsur, 34 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
KRUCIFIX, Ryssland, omkring år 1900.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
RING, 18K guld, agatkamé, 1920.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
CERTINA DC Action, armbandsur, 43 mm.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, metall.
45 EUR
Utropspris
250 EUR
MATTA, Täbris, part silk, ca 289 x 200 cm.
300 EUR
Utropspris
2 000 EUR