232 föremål
Rya, 1936, Finland, ca 161 x 129 cm.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Sam Vanni, gouache, signerad och daterad -89.
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Rado, Coupole, armbandsur, 33 mm.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Pulpet, 1700-tal.
180 EUR
Utropspris
500 EUR
Hermès, Scarf "Armada".
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Sybord, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband till armbandsur, 18K guld. Italien.
1 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Onni Oja, olja på duk, signerad.
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
3 200 EUR
Utropspris
3 700 EUR
Antti Lampisuo, olja på pannå, signerad.
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Kaarina von Bagh, rya. Ca127 x 90 cm.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 12 mm.
80 EUR
Utropspris
1 800 EUR
Ryamatta, 1960-tal. Ca 210 x 150 cm.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Christian Dior, väska.
340 EUR
Utropspris
500 EUR
Smaragdslipad diamant ca 0.40 ct.
100 EUR
Utropspris
650 EUR
Tsuchiya Koitsu, färgträsnitt, Japan.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Nadine Lundahl, olja på pannå, signerad.
700 EUR
Utropspris
900 EUR
Örhängen, 14K vitguld. Italien.
300 EUR
Utropspris
850 EUR
Omega, armbandsur, 36 mm.
100 EUR
Utropspris
900 EUR
Pallar, ett par, koniska, 1970/80-tal.
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, Itsu, 1950-tal.
200 EUR
Utropspris
250 EUR