235 föremål
Blombord, 1960-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Atte Laitila, gouache, signerad.
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, akvarell, signerad.
240 EUR
Utropspris
350 EUR
Olli Joki, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, Jugend tidigt 1900.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, art déco, 1920-30-tal.
535 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1960-tal.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Satsbord, 3 delar, 1950-60-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Gebhard, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Anna Snellman, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Armband, 18K vitguld.
1 200 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Louis Vuitton, portfölj.
440 EUR
Utropspris
600 EUR