285 föremål
Bordslampa, 1960-tal.
520 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld. Unoaerre, Italien.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Bottega Veneta, väska.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Sängbord, ett par 1960-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tamburmajor, Mako 1900-talets mitt.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Onni Oja, olja på duk, signerad.
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Gucci, ryggsäck.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Breitling, Cockpit, armbandsur, 39 mm.
1 250 EUR
Utropspris
2 100 EUR
Emil Danielsson, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Per Stenius, olja på pannå, signerad.
320 EUR
Utropspris
700 EUR
Örhängen, 14K vitguld och topaser.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Vuitton, "Keepall 50", väska.
420 EUR
Utropspris
550 EUR
TAPIO WIRKKALA, BORDSLAMPA, TW001, Artek.
200 EUR
Utropspris
300 EUR