302 föremål
Armband, 14K guld. Italien.
370 EUR
Utropspris
850 EUR
Boris Lukin, olja på duk, signerad.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Uppsatsskål, jugend, tidigt 1900-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld och odlade pärlor.
40 EUR
Utropspris
300 EUR
Bord, 1900-tal.
65 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Nain, part silk, ca 415 x 307 cm.
900 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Elvi Maarni, olja på pannå, signerad.
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Juhani Palmu, olja på duk, signerad.
1 000 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Fåtölj, 1930-40-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Rökbord, 1920/30-tal.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Armband, 7-radigt, 14K guld. Unoaerre.
500 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Bottega Veneta, handväska.
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Matta, Orientalisk silke, ca 270 x 180 cm.
580 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Takkrona, 1930-tal. Höjd 110 cm.
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 700 EUR
Eila Hiltunen, blandeknik, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Keepall 55", väska.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, "Springs", scarf.
280 EUR
Utropspris
300 EUR
Karmstolar, ett par, 1970-tal.
80 EUR
Utropspris
400 EUR
Helge Dahlman, olja på pannå, signerad.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Bord, Asko, 1940/50-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Pekka Hiltunen, olja på duk, signerad.
40 EUR
Utropspris
250 EUR