Möbler

64 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 1 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, modern tillverkning.
1d 19 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
4d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
20 tim 2m
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 19 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
20 tim 16m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
1 tim 6m
Bageriskylt, omkring 1900.
3 110 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
4d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 19 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK