270 föremål
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
2d 4 tim
1 211 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
5 tim 33m
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
3 tim 39m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
2 tim 3m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 5 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d 7 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 4 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
3 tim 43m
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK