270 föremål
Spegel, modern tillverkning.
3 tim 3m
Spegel, modern tillverkning.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 8 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 6 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 3 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
3 tim 45m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
2d 7 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 5 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
3 tim 17m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
5 tim 17m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
6d 5 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
3 tim 57m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 5 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d 8 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
3d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
8 tim 59m
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK