Kan inte nå servern
 
274 föremål
Henrik Allert, Ripa.
3d 19 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
6d
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 52m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 38m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 20 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 19 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 17 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 17 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
5d 20 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
1d 23 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
3d 20 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 22 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
6d
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 23 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 17 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
21 tim 44m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fickur, 46 mm.
3d 19 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.