Kan inte nå servern
 
273 föremål
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 8 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 8 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
1d 14 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 10 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 8 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 10 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 11 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
5d 11 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, halsband, 1991.
5d 11 tim
Céline, halsband, 1991.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 12 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 8 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 46 mm.
3d 10 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 11 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
12 tim 26m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
12 tim 12m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
5d 11 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 13 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 13 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
2d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.