260 föremål
Bord, 1950-tal.
2d 20 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
2d
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
6d
Mulberry, plånbok.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1m 46s
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 22 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
23 tim 55m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK