277 föremål
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
7 tim 49m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 6 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
8 tim 55m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
8 tim 51m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
9 tim 39m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 10 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 9 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 7 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 8 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK