273 föremål
Bord, 1950-tal.
2d 7 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 10 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
5d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, halsband, 1991.
5d 8 tim
Céline, halsband, 1991.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, funkis, 1930-tal.
3d 7 tim
Golvlampa, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 10 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 8 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
10 tim 4m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 7 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 8 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK