Kan inte nå servern
 
273 föremål
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 8 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 6 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 7 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 3 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 3 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
5d 6 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
5d 6 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
3d 5 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 4 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
4d 4 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 3 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 8 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
6 tim 26m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.