Kan inte nå servern
 
273 föremål
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 9 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 6 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 5 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 6 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 10 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 7 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
10 tim 2m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 10 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 7 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, halsband, 1991.
5d 8 tim
Céline, halsband, 1991.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
3d 7 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
9 tim 12m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.