Kan inte nå servern
 
273 föremål
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 10 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 7 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 7 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 7 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 11 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 8 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
11 tim 12m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 11 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 8 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, halsband, 1991.
5d 9 tim
Céline, halsband, 1991.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
3d 9 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
10 tim 22m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.