Kan inte nå servern
 
280 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3 tim 42m
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d 6 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 7 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 4 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 8 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
6 tim 5m
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 8 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 8 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 7 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 5 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 5 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.