Kan inte nå servern
 
273 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 10 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
10 tim 20m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 11 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 9 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 651 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Linn Fernström, "Under paraplyt".
5d 13 tim
Linn Fernström, "Under paraplyt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
3d 8 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 7 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 11 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
5d 9 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 8 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, 46 mm.
3d 8 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
11 tim 16m
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 7 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
5d 9 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
4d 7 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
9 tim 36m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.