Kan inte nå servern
 
273 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 18 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 19 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
5d 19 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, 46 mm.
3d 16 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 15 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
2d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
17 tim 49m
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
18 tim 35m
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
18 tim 23m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 19 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Linn Fernström, "Under paraplyt".
5d 21 tim
Linn Fernström, "Under paraplyt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 16 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 14 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
19 tim 11m
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 16 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.