Möbler

60 föremål
Pall, 1900-tal.
20 tim 10m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
20 tim 14m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 18 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
21 tim 20m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 17 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 18 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK