Kan inte nå servern
 
36 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 6 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 7 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 7 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 3 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 8 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d 6 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.