Kan inte nå servern
 
47 föremål
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 17 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 21 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
2d
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 21 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 17 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
20 tim 49m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.