Kan inte nå servern
 
40 föremål
Burberry, filt.
6d 17 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 13 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 14 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 14 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 14 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.