348 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
3d 4 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 4 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 6 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 7 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
4d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 3 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 3 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK